Булаев қаласы мен Медвежка селосының жергілікті қоғамдастық жиынын шақыру туралы ХАБАРЛАМА

«Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 39-3 бабы 7 тармағына сәйкес Булаев қаласының әкімі 2021 жылдың 2 шілдесінде сағат 15.00-де Булаев қаласы, Целинная көшесі, 8 үй мекен жайы бойынша орналасқан «Нұр Отан» партиясы Мағжан Жұмабаев аудандық филиалының ғимаратында отырыс залында жергілікті қоғамдастық жиынын шақырады, күн тәртібінде:

1. Булаев қаласы жергілікті полиция қызметі бөлімшесі учаскелік полиция инспекторы лауазымының бос орнына орналасуға үміткерді ашық талқылау.

Аким города Булаево А. Краубаев

25.06.2021
Қаралым саны: 146
coronavirusАкорда Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі АҚ ҰК «Kazakh Invest» «БЖЗҚ» АҚ Antikor Премьер egovОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиӘділетruh.kz