Булаев қаласы мен Медвежка селосының жергiлiктi қоғамдастық жиынын шақыру туралы хабарлама

«Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 39-3 бабы 7 тармағына, 3 тармағы 4-2) тармақшасына сәйкес Булаев қаласы әкiмiнiң уақытша мiндетiн атқарушы 2020 жылдың 12 маусымында сағат 11.00-де Булаев қаласы, Целинная көшесi, 8 үй мекен жайы бойынша орналасқан «Нұр Отан» партиясы Мағжан Жұмабаев аудандық филиалының отырыс залында жергiлiктi қоғамдастық жиынын шақырады, күн тәртiбiнде:

1. Булаев қаласы бойынша жол белгiлерiн орнату орындары жөнiнде қабылданған шешiмдердi келiсу туралы.
  2. Жер комиссиясы құрамына енгiзу үшiн жергiлiктi тұрғындардың өкiлi туралы.
05.06.2020
Қаралым саны: 564
coronavirusАкорда Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі АҚ ҰК «Kazakh Invest» «БЖЗҚ» АҚ Antikor Премьер egovОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиӘділетruh.kz