Булаев қаласы мен Медвежка селосының жергілікті қоғамдастық жиынын шақыру туралы хабарлама

«Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 39-3 бабы 7 тармағына сәйкес Булаев қаласы әкiмiнiң уақытша мiндетiн атқарушы 2020 жылдың 24 тамызында сағат 11.00-де Булаев қаласы, Целинная көшесi, 8 үй мекен жайы бойынша орналасқан «Нұр Отан» партиясы Мағжан Жұмабаев аудандық филиалының отырыс залында жергiлiктi қоғамдастық жиынын шақырады, күн тәртiбiнде:

1. Булаев қаласының жергiлiктi полиция қызметi бөлiмшесiне полицияның учаскелiк инспекторының бос орны лауазымына үмiткердi ашық талқылау.

14.08.2020
Қаралым саны: 445
coronavirusАкорда Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі АҚ ҰК «Kazakh Invest» «БЖЗҚ» АҚ Antikor Премьер egovОфициальный интернет-ресурс Северо-Казахстанской областиӘділетruh.kz